Wethouder Jack Jongebloed geeft het startschot en daarna rapt rapper Remon de Jong samen met alle kinderen het boomfeestlied.
De groepen 6, 7 en 8 van OBS De Lamer in Oldelamer en OBS De Lantscheene in Oldetrijne rappen woensdag mee met Rapper Remon. In totaal gaat het om 60 kinderen. Na het rappen van het boomfeestlied planten de kinderen met wethouder Jongebloed een dikke lindeboom. Daarna planten de kinderen bij de entree van het dorp twee lindes, ook worden er elzen geplant. Vervolgens gaan de kinderen van beide scholen in de bus naar Oldetrijne en planten de kinderen aan de Kerkhofslaan een aantal eiken.
Nadat alle bomen zijn geplant gaan de kinderen naar de Lendevallei om een educatieve route te lopen met diverse opdrachten.
Bron: www.dekoerier.nu

















