Autobedrijf H. Lingeman
Al 36 jaar lang vindt u Autobedrijf Lingeman aan de Ds. Reitsmastraat 61 in Noordwolde. Tot enkele jaren geleden bevond zich hier ook nog een benzinepomp, maar nu is de gehele focus op de reparatie en deskundige onderhoud van uw auto gericht.
Op zoek naar een goede occasion?
Op onze website vindt u een compleet overzicht van de occasions die wij momenteel aanbieden, klik hier.
Tevens zijn wij specialist in campers en bestelauto’s tot 3500 kg. Wij werken met de modernste gereedschappen en nieuwste testapparatuur. Garage Lingeman is aangesloten bij de BOVAG en Autofirst. Autofirst is een formule die staat voor:
- Vakmanschap- Persoonlijkheid
- Vertrouwen
- Flexibel
- Snel
Onze werkzaamheden bestaan uit: |
- Inkoop en verkoop van alle merken auto’s - Onderhoud en reparatie van alle merken - A.P.K - Airco service - Uitlijnen en balanceren - Diagnose stellen - Zomer en winterbanden |
![]() |
Neemt u ook eens een kijkje in onze ruime en overdekte showroom. Elke auto die door ons wordt verkocht is zorgvuldig gecontroleerd en verkeerd in goede staat. Wij bieden auto’s in diverse prijsklassen en steevast voor een goede prijs. Klik hier voor een overzicht. |
"Kom gerust eens langs. De koffie staat klaar en wij zullen u graag tot dienst zijn." | ![]() |
Heeft u al gehoord van onze mobiliteitsgarantie van BOVAG? Klik hier.
Openingstijden Garage Lingeman Noordwolde: | |
Maandag t/m vrijdag Zaterdag |
8:00 tot 17:30 uur 9:00 tot 12.00 uur |
Contactgegevens
Autobedrijf H. Lingeman
Dominee Reitsmastraat 61
8391 BW Noordwolde
Tel: 0561-431888